Hakkımda

Merhaba,

Ben Yunus Yeşil.

Geçmişim son derece sıkıcı olduğu için bahsetme gereği duymuyorum. Aynı şekilde düşüncelerim de büyük bir hızla değişim ve dönüşüm içerisinde olduğundan dolayı onları da anlatmam pek uygun olmayacaktır.

Peki ben kimim? İşte bu, henüz benim bile layıkıyla yanıtlayamadığım bir soru.

Yok böyle olmadı, tekrar deneyelim.


Merhaba, ben Yunus Yeşil. 8 Ekim 1997 Ankara doğumluyum. Burcum terazi, yükselenim ise balık.

Araştırmacı, yazar, düşünür-sofist-filozof, krallara taç giydiren mükemmel bir insanım.

Merak edenler için bir kaç bilgi:

  • 2011 yılından beri parapsikoloji ilgi alanım. Birçok forum, portal ve kendime ait internet siteleri ile web alemine bilgimi pompalıyorum. Övünmek gibi olmasın, bu alanda öğrendiğiniz her şeyde benim parmağım var. Yine de hiçbir bilgi tamamen tek bir kişiye ait değildir, kimse ufak dokunuşlarda bulunduğu şeyler hakkında hak iddia etmesin.
  • 2016’da YouTube üzerinden video içeriği üretmeye başladım. Psikoloji ve felsefeye değindiğim zamanlar olsa da ağırlıklı olarak parapikoloji videoları çektim. Hiçbir kazanç beklentim olmadan, her gün hatta bazen günde 2-3 video paylaştığım zamanlar olmuş ve toplamda 1000’i aşkın video üretmişimdir. İdealist yapımından dolayı fakirlikle boğuştuğum için açtığım 3 kanalı da sattım, videolar puf oldu.
  • Tarihini hatırlayamadığım uzun bir süre önce internet sitesine sahip olmak istedim ve kendimi bu alanda geliştirdim. Yazılım ve benzerlerinden ziyade, odak noktam sadece SEO oldu.

İlgi alanlarım:

  • Düşünmek.

Ne yapıyorum:

Benim için oldukça karışık, yer yer sıkıntı verici, belki bir gün mutluluk sarhoşu yapacak bu garip hayatta kendi yolumu çizmeye çalışıyorum (:

Başa dön tuşu